Αγαπητοί φίλοι,

φτάσαμε στο τέλος του σεμιναρίου και θα ήταν πολύ χρήσιμο για εμάς να γνωρίζουμε τις απόψεις σας σχετικά με την ποιότητά του. Αν ήταν αντάξιο των προσδοκιών σας, παρατηρήσεις και σχόλια σχετικά με τον τρόπο διδασκαλίας, τη διδακτέα ύλη, τον διδάσκοντα κλπ κλπ κλπ.

Είναι καλό και για εμάς να έχουμε ένα ικανοποιητικό feedback, ετσι θα σας παρακαλούσα να μπείτε στον κόπο να απαντήσετε στο παρόν ποστ και να γράψετε τις παρατηρήσεις και τα σχόλιά σας, θετικά ή αρνητικά. Επίσης, προτάσεις για σεμινάρια που θα επιθυμούσατε να δείτε στη λίστα μας είναι και αυτές καλοδεχούμενες!

Σας διαβεβαιώνω πως τα λαμβάνουμε σοβαρά υπ' όψιν κατά το σχεδιασμό των σεμιναρίων, τα οποία προσπαθούμε να βελτιώνουμε συνεχώς.
Από την πλευρά μου, το σεμινάριο κύλησε ομαλά και νομίζω πως είχα πολύ καλή συνεργασία με όλους σας. Αυτό που πραγματικά μου έκανε εντύπωση ήταν που το τμήμα αν και είχε πάνω από 20 συμμετέχοντες με διαφορετικά backgrounds είχε τόσο υψηλό επίπεδο !!!

Σας εύχομαι τα καλύτερα για ό,τι κάνετε και ελπίζω ο χρόνος που επενδύσατε και η ενασχόλησή σας με την γλώσσα να σας φανούν χρήσιμα στο μέλλον.

Καλή συνέχεια !!!
Keep flashing....χαμόγελο


ΣυζήτησηΞεκίνησε απόΑπαντήσειςΤελευταίο μήνυμα
ποιοτητα σεμιναριου flash Φωτογραφία Θεοχαρίδης Γιάννης Θεοχαρίδης Γιάννης 0 Θεοχαρίδης Γιάννης
Thu, 30 Aug 2012, 2:17 PM
flash Φωτογραφία ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ 0 ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ
Thu, 30 Aug 2012, 2:12 PM
Σχετικά με το Σεμινάριο Flash Φωτογραφία ΓΙΑΝΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 0 ΓΙΑΝΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
Thu, 30 Aug 2012, 2:05 PM
Ποιότητα Σεμιναρίου Flash Φωτογραφία Θανάσης Κακολύρης Θανάσης Κακολύρης 0 Θανάσης Κακολύρης
Thu, 30 Aug 2012, 2:02 PM
Αξιολόγηση Φωτογραφία Χριστόδουλος Καμαράκης Χριστόδουλος Καμαράκης 0 Χριστόδουλος Καμαράκης
Thu, 30 Aug 2012, 1:59 PM
Αξιολόγηση Σεμιναρίου Φωτογραφία Παρασκευή Καζανά Παρασκευή Καζανά 0 Παρασκευή Καζανά
Thu, 30 Aug 2012, 1:50 PM
ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ Φωτογραφία ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ 0 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ
Thu, 30 Aug 2012, 1:48 PM
ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ FLASH Φωτογραφία ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΛΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΛΛΙΟΣ 0 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΛΛΙΟΣ
Thu, 30 Aug 2012, 1:44 PM
ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣΗ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ Φωτογραφία Αικατερίνη Μαρία Τζαγκαράκη Αικατερίνη Μαρία Τζαγκαράκη 0 Αικατερίνη Μαρία Τζαγκαράκη
Thu, 30 Aug 2012, 1:42 PM