Φωτογραφία Σίλα Μπουντζιούκα
1ο Σύγχρονο Μάθημα
από Σίλα Μπουντζιούκα - Wednesday, 25 April 2012, 8:04 PM
 

Θα ήθελα να σας ενημερώσω πως την προσεχή Δευτέρα 30/04 στις 19.00 θα πραγματοποιηθεί η 1η σύγχρονη εβδομαδιαία υποστήριξη προς επίλυση των αποριών σας.

 

 
Φωτογραφία ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ
Απάντηση: 1ο Σύγχρονο Μάθημα
από ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ - Thursday, 26 April 2012, 9:21 AM
 

Καλησπέρα σας.

Είναι εύκολο να πραγματοποιηθεί λίγο αργότερα εντός της ιδίας ημέρας; Για παράδειγμα στις 20:00;

Ευχαριστώ.

Φωτογραφία ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ
Απάντηση: 1ο Σύγχρονο Μάθημα
από ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ - Thursday, 26 April 2012, 9:26 AM
 
Εγώ θα ήθελα να προτείνω να υπάρξει η δυνατότητα να πραγματοποιηθεί το μάθημα αυτό και κατά τις πρωινές ώρες γιατί πιθανόν και άλλοι συμμετέχοντες όπως εγώ να μην μπορούν καθόλου τα απογεύματα ή να μπορούν αργά το βράδυ μετά τις 22:00 ή ακόμα και αργότερα. Μπορούμε ίσως να το οργανώσουμε για το Σαβ/κυρ αν υπάρχει αυτή η δυνατότητα.
Φωτογραφία Σίλα Μπουντζιούκα
Απάντηση: 1ο Σύγχρονο Μάθημα
από Σίλα Μπουντζιούκα - Thursday, 26 April 2012, 12:03 PM
 

Καλησπέρα,

Δυστυχώς για εμένα είναι δύσκολο να προγραμματίσω κάτι τέτοιο εντός του ΣΚ. Ενδεχομένως κάποιο μάθημα να μπορούσαμε να το βάλουμε Σάββατο ή Κυριακή, αλλά σίγουρα όχι το 1ο. Η Δευτέρα για εμένα είναι η πιο ιδανική ημέρα. Μπορώ να το μεταφέρω αργότερα, π.χ., στις 20.00.

Επίσης, λόγω του αυξημένου αριθμού των σεμιναρίων που διεξάγονται πρέπει να αποφύγουμε την υπερφόρτωση της πλατφόρμας.

Παρακαλώ ελέγξτε αν μπορείτε με κάποιο τρόπο να προσαρμόσετε το πρόγραμμά σας. Παρόλα αυτά, αν και οι συνάδελφοί σας έχουν αντίστοιχη απαίτηση θα μπορούσαμε να συζητήσουμε πιθανές μέρες/ώρες, αλλά αυτό θα είχε ως αποτέλεσμα την καθυστέρηση στη διεξαγωγή τους.

Ευχαριστώ για την κατανόηση,

ΣΜ

Φωτογραφία Χρήστος Ντούμος
Απάντηση: 1ο Σύγχρονο Μάθημα
από Χρήστος Ντούμος - Thursday, 26 April 2012, 3:38 PM
 
Tι ακριβώς θα είναι αυτό το σύγχρονο μάθημα και με ποιο τρόπο θα πραγματοποιηθεί?
Φωτογραφία Σίλα Μπουντζιούκα
Απάντηση: 1ο Σύγχρονο Μάθημα
από Σίλα Μπουντζιούκα - Thursday, 26 April 2012, 4:55 PM
 

Καλησπέρα,

Πρόκειται για on line chat session, κατά το οποίο σας δύνεται η δυνατότητα να συζητήσουμε απ' ευθείας οποιεσδήποτε απορίες έχετε επί των μαθημάτων.

Πραγματοποιείται μέσω της εφαρμογής BigBlueButtonBN που είναι διαθέσιμη από την πλατφόρμα. Θα το δείτε στην 3η Ενότητα (1st Virtual).

ΣΜ