Φωτογραφία Δημήτρης ΦΡΑΓΚΟΣ
Απορία...
από Δημήτρης ΦΡΑΓΚΟΣ - Monday, 27 April 2009, 1:05 PM
 
Καλημέρα σε όλους,

Στο mail που μου είχε σταλεί με θέμα "Εισαγωγικές Πληροφορίες" υπήρχε η εξής αναφορά:
'..θα παραλάβετε και το εκπαιδευτικό υλικό, το οποίο θα σας σταλεί μέσω courier στην διεύθυνση που μας έχετε δηλώσει."

Προσωπικά δε έχω παραλάβει τίποτα, ούτε βρήκα κάποια ειδοποίηση στο θυρωρείο της πολυκατοικείας μου!

Μήπως πρέπει να αρχίσω να ανησυχώ; :-)

Ευχαριστώ,

Δημήτρης
 
Φωτογραφία Άρης Τσιορνέας
Απάντηση: Απορία...
από Άρης Τσιορνέας - Monday, 27 April 2009, 2:06 PM
 
Δημήτρη λογικά πρέπει να ανησυχείς μιας και έχει περάσει αρκετός καιρός από τότεsmile Ολα καλά όμως μιας και το έγραψες εδώ αφού σίγουρα τώρα θα επιμεληθούν οι υπεύθυνοι.Θα παραλάβεις μια τσάντα με το σήμα του ΕΜΠ και ένα βιβλίο(php-apache-mysql) με cd.Για καλό και για κακό στείλε και ένα μήνυμα σε κάποιον από τους καθηγητές.
Φωτογραφία Δημήτρης ΦΡΑΓΚΟΣ
Απάντηση: Απορία...
από Δημήτρης ΦΡΑΓΚΟΣ - Monday, 27 April 2009, 3:17 PM
 
Άρη,
Θα πάρω καλύτερα τηλέφωνο στις εταιρείες courier!
Με ποιά σου ήρθε εσένα?

Φωτογραφία Βασίλειος Νικολόπουλος
Απάντηση: Απορία...
από Βασίλειος Νικολόπουλος - Monday, 27 April 2009, 3:21 PM
 

Δημήτρη,

επικοινώνησε αύριο πρωί με την Μαρία Τριανταφύλλου (210-7292666) για να κανονίσουμε νέα αποστολή ή να δούμε το tracking no τί απέγινε...

Φωτογραφία Άρης Τσιορνέας
Απάντηση: Απορία...
από Άρης Τσιορνέας - Monday, 27 April 2009, 5:22 PM
 
Εμένα προσωπικά μου ήρθε με ACS σε αυτό το σεμινάριο ,ενώ σε κάποιο προηγούμενο με UPS.Τώρα στο πως καθορίζονται οι εταιρείες μάλλον το τηλέφωνο που είπε ο Βασίλης θα σε βοηθήσει.
Φωτογραφία Δημήτρης ΦΡΑΓΚΟΣ
Απάντηση: Απορία...
από Δημήτρης ΦΡΑΓΚΟΣ - Tuesday, 28 April 2009, 8:30 PM
 
Βασίλη,

Με πήραν σήμερα το πρωί από τη Γενική! Μου είπαν ότι έχουν ένα δέμα για μένα και ότι κάτι έγινε και απλά δε με ενημέρωσαν! Τελοσπάντων, πήγα εγώ σήμερα στη Λεωφόρο Ριανκούρ (τα κεντρικά της Γενικής) και το πήρα προσωπικά! Λίγο περίεργο ήταν ότι έλεγε ότι η παράδοση έπρεπε να γίνει στις 14/4!!!! Μάλλον, η Γενική δε είναι και από τις εταιρείες courier που πρέπει να εμπιστευόμαστε! Με περιστέρι θα έφτανε πιο γρήγορα! :-)
Τέλος καλά, όλα καλά! Ευχαριστώ πολύ και εσένα και το 'Αρη!!!

Καλό βράδυ,
Δημήτρης