Φωτογραφία Αριστείδης ΝΤΑΤΣΗΣ
Προγραματισμός
από Αριστείδης ΝΤΑΤΣΗΣ - Tuesday, 25 May 2010, 6:31 AM
 
Καλημέρα.

Υπάρχει κάποιος προγραμματισμός που θα μπορούσαμε να γνωρίζουμε για τη διεξαγωγή και ολοκλήρωση του σεμιναρίου;
 
Φωτογραφία Στέλιος Μερσινάς
Απάντηση: Προγραματισμός
από Στέλιος Μερσινάς - Tuesday, 25 May 2010, 8:02 AM
 
Αριστείδη δεν είναι ορισμένη από την αρχή η ημερομηνία που θα τελειώσει το σεμινάριο. Συνήθως προχωράμε με ρυθμούς που να επιτρέπουν σε αυτούς με περιορισμένο χρόνο να μπορούν να παρακολουθήσουν χωρίς να αφήνουν κενά.
Απόψε το βράδυ θα προχωρήσουμε στην 4η ενότητα και μετά απομένουν άλλες 4 για την ολοκλήρωση του σεμιναρίου.
Φωτογραφία Αριστείδης ΝΤΑΤΣΗΣ
Απάντηση: Προγραματισμός
από Αριστείδης ΝΤΑΤΣΗΣ - Thursday, 27 May 2010, 8:43 AM
 
Καλημέρα,

το μόνο που βλέπω από την 4η ενότητα είναι ότι αναρτήθηκε η εργασία. Δεν βλέπω να έχει ανοίξει ως θέμα και ως ύλη.

Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με τη δική μου σύνδεση ή έχει γίνει κάποιο λάθος;

ΥΓ. Εχω ανοίξει και άλλο θέμα με την ίδια επισήμανση, αλλά από χθες το πρωί δεν έχω πάρει κάποια απάντηση.
Φωτογραφία Γαρυφαλλιά ΤΣΑΚΑΛΟΥ
Απάντηση: Προγραματισμός
από Γαρυφαλλιά ΤΣΑΚΑΛΟΥ - Thursday, 27 May 2010, 11:05 AM
 
Αριστείδη καλημέρα,
αν βοηθάει, μπορώ να σου πω είναι ότι σε δύο υπολογιστές που έχω ανοίξει φαίνεται κανονικά η 4η ενότητα, δεν ξέρω αν είναι πρόβλημα υπολογιστή ή λογαριασμού σου.



Φωτογραφία Αριστείδης ΝΤΑΤΣΗΣ
Απάντηση: Προγραματισμός
από Αριστείδης ΝΤΑΤΣΗΣ - Thursday, 27 May 2010, 12:06 PM
 
Ασφαλώς και βοηθάει. Πρέπει να βρω τι φταίει σε εμένα τώρα.

Ευχαριστώ!
Φωτογραφία Τάσος Μαυρίδης
Απάντηση: Προγραματισμός
από Τάσος Μαυρίδης - Friday, 28 May 2010, 9:06 AM
 

Αριστείδη καλημέρα.

Η 4η ενότητα όντως έχει ανοίξει και κανονικά θα έπρεπε να τη βλέπετε όλοι.

Μπορείς να κάνεις ένα hard-refresh στον browser σου , μήπως το πρόβλημα είναι ότι έχει "κασάρει" τη σελίδα ή δοκίμασε να κάνεις logout και πάλι login. Αν δεν είναι αυτό θα μπορούσες να μας πεις ποιο browser χρησιμοποιείς.