Φωτογραφία ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΛΛΙΚΑΖΑΡΟΥ
Καλημέρα και Καλή Αρχή!
από ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΛΛΙΚΑΖΑΡΟΥ - Friday, 30 March 2012, 5:37 AM
 

Καλημέρα! Λέγομαι Ελευθερία Καλλικαζάρου. Είμαι απόφοιτος Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών. Μετά απο την ενασχόληση μου με την html στη σχολή αποφάσισα να κάνω τα σεμινάρια Joomla του medialab και τώρα php για να εμβαθύνω περισσότερω στο web design. Καλή μας αρχή λοιπόν και καλή συνέχεια!

 
Φωτογραφία Ιωάννης Κουτσούλας
Απάντηση: Καλημέρα και Καλή Αρχή!
από Ιωάννης Κουτσούλας - Friday, 30 March 2012, 8:11 AM
 
Kαλή αρχή. Κι εγώ έχω ασχοληθεί με CMSs (Joomla, Magento, Wordpress) και θα ήθελα να αποκτήσω μεγαλύτερη εμπειρία στην php.
Φωτογραφία Θωμάς Τζώρτζης
Απάντηση: Καλημέρα και Καλή Αρχή!
από Θωμάς Τζώρτζης - Friday, 30 March 2012, 9:37 AM
 
Καλή αρχή σε όλους.
Προσωπικά απο γλώσσες προγραμματισμού έχω ασχοληθεί περισσότερο με C++, VB, Assembly για προγραμματισμό PLC και όχι μόνο. Το τελευταίο καιρό ξεκίνησα να μαθαίνω html, CSS και θέλω να διευρύνω τις γνώσεις μου στην κατασκευή ιστοσελίδων.
Φωτογραφία ιορδάνης ασλανίδης
Re: Απάντηση: Καλημέρα και Καλή Αρχή!
από ιορδάνης ασλανίδης - Friday, 30 March 2012, 9:45 AM
 
καλησπέρα και καλή αρχή σε όλους! από τη μεριά μου να πω ότι έχω κάποια γνώση από προγραμματισμό, κυρίως σε ακαδημαϊκό επίπεδο, αλλά δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με δικτυακό προγραμματισμό ή βάσεις δεδομένων. συνεπώς το σεμινάριο είναι μία καλή ευκαιρία για να ξεκινήσω!
Φωτογραφία Σοφία Περυσινάκη
Απάντηση: Re: Απάντηση: Καλημέρα και Καλή Αρχή!
από Σοφία Περυσινάκη - Friday, 30 March 2012, 12:00 PM
 
Καλή αρχή σε όλους!Είμαι απόφοιτος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών του ΕΜΠ και με το σεμινάριο αυτό θέλω να εμβαθύνω περισσότερο στο κομμάτι του Web development..
Φωτογραφία ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΣ
Απάντηση: Re: Απάντηση: Καλημέρα και Καλή Αρχή!
από ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΣ - Monday, 2 April 2012, 2:13 PM
 
Καλησπέρα σε όλους,
ξεκινάω κι εγώ σιγά σιγά να ασχολούμαι με το σεμινάριο μιας και την πρώτη βδομάδα έλειπα στο εξωτερικό.
Είμαι απόφοιτος του τμήματος Πληροφορικής του Οικονομικού Πανεπιστημίου και ενδιαφέρομαι γενικά να εμβαθύνω περισσότερο στην PHP και την ανάπτυξη δυναμικών σελίδων.
Καλή αρχή σε όλους
Φωτογραφία Σπύρος Καρλής
Απάντηση: Re: Απάντηση: Καλημέρα και Καλή Αρχή!
από Σπύρος Καρλής - Monday, 2 April 2012, 5:12 PM
 
καλή αρχή σε όλους !
ειδικά δε όσους απο μας δεν έχουν προηγούμενη εμπειρία καλά κουράγια και καλά ξεμπερδέματα!

Φωτογραφία Μαρία Τζάνη
Απάντηση: Καλημέρα και Καλή Αρχή!
από Μαρία Τζάνη - Friday, 30 March 2012, 1:45 PM
 
Λέγομαι Μαρία Τζάνη και ασχολούμαι με web design. Με το σεμινάριο αυτό θα ήθελα να αποκτήσω εμπειρία στο web development. Καλή αρχή και από εμένα.