Φωτογραφία Δημήτρης Παπακωνσταντίνου
Dreamweaver 8 η CS4
από Δημήτρης Παπακωνσταντίνου - Monday, 10 November 2008, 11:17 AM
 

Kαλημέρα σας

Exω μολις 512 MB RAM και ειναι λιγο δυσκολο να την αλλαξω γιατι η μητρικη ειναι παλια. Το dreamweaver 8μου τρέχει μια χαρά όμως φοβάμαι οτι to cs4 λογω των απαιτήσεων που έχει ΄(μνήμη 512mb) φοβάμαι μην αρχίσει να κρασσάρει η στην χειρότερη περίπτωση να μην τρέχει καθόλου.

Σε περίπτωση που δέν μου τρέχει, γιατι τοτε θα υπάρξει πρόβλημα τι θα πρέπει να κάνω? Μπορώ να χρησιμοποιήσω το Dreamweaver 8 poy εχω εγκαταστήσει και να κάνω τις εργασίες με αυτο η αν οχι τι ακριβως θα πρεπει να κάνω στην περιπτωση που δεν μπορεσω να το χρησιμοποιησω?

 
Φωτογραφία Ιωάννα Λυκουρέντζου
Απάντηση: Dreamweaver 8 η CS4
από Ιωάννα Λυκουρέντζου - Wednesday, 19 November 2008, 5:30 PM
 
Καλησπέρα Δημήτρη,

Αν δεν τρέχει σωστά το CS4 καλύτερα είναι να χρησιμοποιήσεις το 8. Υπάρχουν κάποιες αλλαγές αλλά το 8 θα σε καλύψει σε αρκετά από όσα θα κάνουμε στο σεμινάριο.

Αν χρειαστεί, υπάρχουν και διαφάνειες και multimedia διαλέξεις και για το Dreamweaver 8.

Απλώς σε μία τέτοια περίπτωση ενημέρωσέ μας ώστε να γνωρίζουμε ότι χρησιμοποιείς το 8 και να βοηθήσουμε.
Φωτογραφία Δημήτρης Παπακωνσταντίνου
Απάντηση: Dreamweaver 8 η CS4
από Δημήτρης Παπακωνσταντίνου - Friday, 21 November 2008, 7:35 PM
 
Eυχαριστω ιωαννα , δεν ξερω ακομα , θα δοκιμασω να βαλω το CS4 στην τριτη ενπτηττα και αμα ειναι θα σε ενημερωσω