Φωτογραφία Αναστάσιος ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Περί Εργασιών και Βαθμολογίας
από Αναστάσιος ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ - Wednesday, 21 May 2008, 11:58 AM
 
Καλημέρα.
Έχω μια ερώτηση...
Πως μπορούμε να δούμε τη βαθμολογία μας σε κάθε εργασία; Από το μενού "Βαθμοί"; Έχουν διορθωθεί οι εργασίες;
Επίσης θα ήθελα να μου πείτε αν θα υπάρξουν και απαντήσεις ή πρότυπες λύσεις στις εργασίες ώστε να μπορέσουμε να  ελέγξουμε  την κατανόηση (ή μη...)  κάθε ενότητας. Ευχαριστώ!
Τάσος Αναστασίου.
 
Φωτογραφία Δημήτρης Βέργαδος
Απάντηση: Περί Εργασιών και Βαθμολογίας
από Δημήτρης Βέργαδος - Friday, 23 May 2008, 12:57 PM
 

Σωστή παρατήρηση. Οι βαθμοί των εργασιών, καθώς και τα σχετικά σχόλια, φαίνονται αφού αυτές διορθωθούν. Όπως παρατηρείτε, οι εργασίες δεν έχουν διορθωθεί ακόμα, γιατί κάποιοι συνάδελφοί σας έχουν καθυστερήσει να τις υποβάλλουν. Για το λόγο αυτό θα παραταθούν οι προθεσμίες των εργασιών της ενότητας μέχρι τις 26/5, έτσι ώστε να προλάβουν να παρακολουθήσουν ταυτόχρονα και οι συνάδελφοί σας. Σας ζητώ συγνώμη για την καθυστέρηση, αλλά νομίζω ότι συμφωνείτε ότι είναι σημαντικό να υπάρχει ομογενές επίπεδο σε ολόκληρη την τάξη, ώστε να μπορείτε να βοηθάτε καλύτερα ο ένας τον άλλον μέσα από τα forum.

Φωτογραφία Αναστάσιος ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Απάντηση: Περί Εργασιών και Βαθμολογίας
από Αναστάσιος ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ - Saturday, 24 May 2008, 3:37 PM
 
Σε ευχαριστώ για την ανταπόκριση.
Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει ανοίξει η επόμενη (5η) ενότητα. Να υποθέσω ότι λόγω των τελευταίων εξελίξεων επηρεάζεται και το medialab;
Αλλιώς πρέπει να υπάρχει κάποιο πρόβλημα με τα δικαιώματά μου γιατί εγώ δεν βλέπω την επόμενη ενότητα...
Και πάλι ευχαριστώ,
Τάσος Αναστασίου.