Φωτογραφία ΑΝΤΩΝΙΑ ΧΡΥΣΑΕΙΔΗ
ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ FLASH
από ΑΝΤΩΝΙΑ ΧΡΥΣΑΕΙΔΗ - Saturday, 7 April 2012, 7:26 AM
 
ΑΦΟΥ ΚΑΝΩ ΕXTRACT ΤΟ FLASH ΚΑΙ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΩ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΜΕΤΑΕΙ ΕΞΩ. ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ GAGET
ΜΗΠΩΣ ΦΤΑΙΕΙ ΟΤΙ ΤΑ WIN ΕΙΝΑΙ 64? ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕς ADOBE ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΙΣ ΠΕΙΡΑΞΩ ΓΙΑΤΙ ΤΙς ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΜΑΚΕΤΕΣ .
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ
 
Φωτογραφία Δημήτρης Σαραγάς
Απάντηση: ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ FLASH
από Δημήτρης Σαραγάς - Saturday, 7 April 2012, 8:55 AM
 
Αντωνία καλημέρα και καλη αρχη!
Σου βγάζει καποιο μηνυμα λαθους ή απλα σε πεταει εξω? δοκιμασε να τρεξεις το setup run as administrator (δεξι κλικ πανω στο εικονιδιο).

Ευχαριστώ
Φωτογραφία ΑΝΤΩΝΙΑ ΧΡΥΣΑΕΙΔΗ
Re: Απάντηση: ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ FLASH
από ΑΝΤΩΝΙΑ ΧΡΥΣΑΕΙΔΗ - Tuesday, 10 April 2012, 12:59 PM
 

Καλησπέρα,

Ευχαριστώ για την απάντηση. Δεν εβγαζε κάποιο μήνυμα λάθους απλά μου εδινε δύο επιλογές (και το δοκίμασα αρκετές φορές)

1. να κανω restart

2.να απευθυνθώ στην βοηθεια της εταιρείας.

ομως σκεπτόμενη ότι στον υπολογιστή αυτόν προσφάτως εχω εγκαταστήσει εκδόσεις απο photoshop, ...... cs5   φαντάστηκα ότι γιαυτό το λόγο μου κάνει κάποιο conflict . Ετσι σε ενα παμπάλαιο υπολογιστή εγκατέστησα το flash cs4 και γιαυτόν τον λογο  και  η εργασία μου ήταν φτωχή . Φυσικά  εκανα  εγκατάσταση το flash cs5 και θα προσπαθήσω να δουλεύω σε αυτήν την έκδοση (για να μπορώ να κάνω και κάποια ωραία πράγματα εκτός των γραμμών που έκανα στην άσκηση 1, που για να γίνουν ΄με την ταχύτητα του υπολογιστή  αυτού που σαν προανέφερα  μου έφαγαν πολύ ώρα ) και θα σώνω στο cs3 που νομίζω ότι μας ζητάτε και ελπίζω να μπορώ. Συγνώμη για τα πολλά που σας έγραψα. Σας ευχαριστώ γιά την βοήθεια.

Με Εκτίμηση,

Αντωνία Χρυσαειδή

Φωτογραφία Δημήτρης Σαραγάς
Απάντηση: Re: Απάντηση: ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ FLASH
από Δημήτρης Σαραγάς - Tuesday, 10 April 2012, 3:02 PM
 
Αντωνία δεν υπαρχει προβλημα! μπορεις να εγκαταστησεις το cs5 και να μου τις στελνεις σε αυτη την εκδοση! εγω εχω και το cs4 και το cs5!

Ευχαριστώ....
Καλή αρχή