Φωτογραφία Σωτήριος Μπούτας
Υπενθύμιση για εκκρεμότητες
από Σωτήριος Μπούτας - Thursday, 12 July 2012, 9:27 AM
 
Καλημέρα σε όλους. Υπενθυμίζω πως όσοι δεν έχουν παραδώσει έστω μία από τις εργασίες ή τα Quiz δεν θα μπορούν να ζητήσουν
αναλυτική βαθμολογία για το σεμινάριο και ο τελικός μέσος όρος τους θα υπολογιστεί από ότι έχουν κάνει μέχρι τώρα.
Για την απόκτηση του πιστοποιητικού επιτυχούς παρακολούθησης του σεμιναρίου, ο μέσος όρος πρέπει να είναι
τουλάχιστον 50%. Έχετε διορία μέχρι και το Σάββατο βράδυ για να τακτοποιήετε τις όποιες εκκρεμότητες έχετε.
 
Φωτογραφία ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
Απάντηση: Υπενθύμιση για εκκρεμότητες
από ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ - Thursday, 12 July 2012, 11:25 AM
 
ok. Ta pistopoiitika kai tis analitikes tha ta paralvoume to savvato i tin kiriaki, i kapoia alli imerominia?
Φωτογραφία Θανος Γκούντας
Απάντηση: Υπενθύμιση για εκκρεμότητες
από Θανος Γκούντας - Thursday, 12 July 2012, 7:47 PM
 
Γιατι ομως στον πινακα των βαθμων που μας εμφανιζεται δεν φαινονται οι βαθμολογιες σε καποιες εργασιες?πχ σε εμενα δεν φαινεται η βαθμολογια απο το κεφαλαιο 11 και 14, ενω εχω παραδοσει εργασιες.
Φωτογραφία Γιώργος Λαβδάκης
Απάντηση: Υπενθύμιση για εκκρεμότητες
από Γιώργος Λαβδάκης - Friday, 13 July 2012, 8:11 AM
 
Διορθώνονται τωρα θάνο......
Φωτογραφία Βαρβάρα Καπουράνη
Απάντηση: Υπενθύμιση για εκκρεμότητες
από Βαρβάρα Καπουράνη - Friday, 13 July 2012, 6:25 PM
 
Εγώ δυστυχώς δε θα προλάβω να παραδώσω ως αύριο το βράδυ. Θα προσπαθήσω μήπως καταφέρω την άλλη εβδομάδα. Τι γίνεται σ αυτήν την περίπτωση?

Δεν ξέρω σε τι χρειάζεται ακριβώς το πιστοποιητικό & η αναλυτική βαθμολογία, αλλά αυτό που θα ήθελα να ξέρω είναι, αν θα υπάρχει δυνατότητα διόρθωσης αυτών που θα παραδώσω εκπρόθεσμα - για δική μου γνώση καθαρά.

Ευχαριστώ πολύ.
Φωτογραφία Σωτήριος Μπούτας
Απάντηση: Υπενθύμιση για εκκρεμότητες
από Σωτήριος Μπούτας - Sunday, 15 July 2012, 2:21 PM
 
Βαρβάρα από ότι μου είπανε από τη γραμματεία πρέπει να τους δώσουμε τις βαθμολογίες μέχρι τις 17 του μήνα.
Δηλαδή αύριο είναι η τελευταία μέρα για να τους τις στείλουμε για να εκδόσουν τα πιστοποιητικά. Τα πιστοποιητικά
είναι απλώς για το ότι παρακολουθήσατε επιτυχώς το συγκεκριμένο σεμινάριο και αναλυτική θα πάρετε μόνο αν την
ζητήσετε και αν δεν έχετε καμμία εκκρεμότητα, η οποία είναι για δική σας χρήση. Εκπρόθεσμη εργασία μετά τη
Δευτέρα δε θα διορθωθεί και τελικός βαθμός θα βγει από αυτά που έχετε κάνει μέχρι στιγμής διά 14 που είναι οι ενότητες.
Πιστοποιητικό επιτυχούς παρακολούθησης θα αποσταλλεί σε όσους έχουν βγάλει 50% και πάνω.
Φωτογραφία Νίκος Σιόλος
Απάντηση: Υπενθύμιση για εκκρεμότητες
από Νίκος Σιόλος - Sunday, 15 July 2012, 5:57 PM
 
Άρα μέχρι αύριο το πρωί προλαβαίνουμε???
Φωτογραφία Σωτήριος Μπούτας
Απάντηση: Υπενθύμιση για εκκρεμότητες
από Σωτήριος Μπούτας - Monday, 16 July 2012, 7:07 AM
 
Μέχρι και απόψε το βράδυ. Και μην ξεχάσετε να απαντήσετε όλοι στον έλεγχο σπουδαστών της 12ης ενότητας, μιας και
είναι ο μόνος τρόπος βαθμολόγησης.