Φωτογραφία Χρήστος Αναγνωστόπουλος
Ενότητα εμβάθυνσης
από Χρήστος Αναγνωστόπουλος - Monday, 21 March 2005, 12:22 PM
 
Θα ήθελα επίσης να προσθέσω οτι στην ενότητα εμβάθυνσης στο Intro to computers 2 pdf file, δεν μπορώ να δω τις σελίδες 3 και 4. Υπάρχει κάποιο πρόβλημα?
 
Φωτογραφία Βασίλειος Νικολόπουλος
Απάντηση: Ενότητα εμβάθυνσης
από Βασίλειος Νικολόπουλος - Monday, 21 March 2005, 1:42 PM
 
Χρήστο κάνε update τον Acrobat Reader σου..με reader 7.0 δεν υπάρχει πρόβλημα..ο λόγος είναι ότι σε αυτές τις σελίδες υπάρχουν κάποιες κυματομορφές...
Φωτογραφία Χρήστος Αναγνωστόπουλος
Απάντηση: Ενότητα εμβάθυνσης
από Χρήστος Αναγνωστόπουλος - Monday, 21 March 2005, 3:31 PM
 

Έχω ήδη τον reader 7.0. Το πρόβλημα εντοπίζεται σε αυτές τις δύο σελίδες μόνο. Όλα τα άλλα τα βλέπω κανονικά. 

Φωτογραφία Αναστάσιος ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Απάντηση: Ενότητα εμβάθυνσης
από Αναστάσιος ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Monday, 21 March 2005, 5:15 PM
 
Με reader 7.0 συνάντησα ένα παρόμοιο πρόβλημα. Δείχνει ή δεν δείχνει τις σελ. 3,4,5 ανάλογα με τα κέφια του. Πότε ναι πότε όχι. Εκτός απ' την 4 που δεν την δείχνει ποτέ. Το μύνημα λάθους που δίνει είναι "Too few operants" και αυτό όταν προτανοίγεις την 4.
Φωτογραφία Βασίλειος Νικολόπουλος
Απάντηση: Ενότητα εμβάθυνσης
από Βασίλειος Νικολόπουλος - Monday, 21 March 2005, 7:54 PM
 

Οκ got the problem...

Λοιπόν φαίνεται αλλά με τον Acorbat 7.0 writer ο reader όντως έχει κάποια προβλήματα ειδικά με την 4...Δεν πειράζει το μόνο που χάνετε είναι μία κυματομορφή η οποία προφανώς έχει γίνει parsed κακώς από το original file..θα το κοιτάξω...

Keep on smiley.gif

Φωτογραφία Ιωάννης ΞΕΝΟΣ
Απάντηση: Ενότητα εμβάθυνσης
από Ιωάννης ΞΕΝΟΣ - Wednesday, 24 May 2006, 2:49 PM
 

Αντιμέτωπισα και εγώ το ίδιο πρόβλημα . Στην ενότητα εμβάθυνσης Intro to computers 2.pdf δεν μπορω να δω τις σελίδες 3,4,5 και 17. Την 17 ενώ στην μικρογραφία μου την εμφανίζει οταν πατάω να την δω κανονικά η να την εκτυπώσω βγαίνει λευκή σελίδα. Έχω Acrobat Reader 7.0.