Φωτογραφία Νίκος ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
VISIO 2007
από Νίκος ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - Monday, 3 December 2007, 5:37 PM
 

Έχω ήδη εγκατεστημένο το VISIO 2007. Πιστεύω να μην έχω προβλήματα επειδή στο σεμινάριο χρησιμοποιείται το 2003 :-/;

 
Φωτογραφία Στέλιος Μερσινάς
Απάντηση: VISIO 2007
από Στέλιος Μερσινάς - Monday, 3 December 2007, 5:56 PM
 
Γεια σου Νικο.
Αν σου είναι ευκολο αποθηκευε τα αρχεια σου σε format MS Visio 2003 ωστε να μην εχουμε προβλημα ασυμβατοτητας.

Καλη αρχη!


Φωτογραφία Νίκος ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
Απάντηση: VISIO 2007
από Νίκος ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - Monday, 3 December 2007, 6:38 PM
 

Οκ αλλά μόλις εντόπισα ότι στο 2007 δεν έχω την δυνατότητα να αποθηκεύσω σε 2003 αλλά σε 2002 (μιλώντας πάντα για .vsd αρχείο). Ελπίζω να μην υπάρξει πρόβλημα.

Ευχαριστώ και ελπίζω σε ένα σεμινάριο που πραγματικά θα ξεχωρίσει για την σοβαρότητα και την αξιοπιστία του όπως έχει αφεθεί να καταλάβουμε. Άλλωστε πιστεύω ότι κάποιοι (αν όχι όλοι) είμαστε είτε επαγγελματίες στο χώρο της τεχνολογίας και της πληροφορικής είτε με κάποιο ακαδημαικό background και δεν θεωρώ ότι το κάνουμε για να περνά απλώς η ώρα μας αλλά γιατί έχουμε  επαγγελματικές ή/και ακαδημαικές/επιστημονικές ανησυχίες.

Ευχαριστώ και πάλι

Φωτογραφία Στέλιος Μερσινάς
Απάντηση: VISIO 2007
από Στέλιος Μερσινάς - Monday, 3 December 2007, 7:22 PM
 
Αν αποθηκευσεις τα αρχεια σου σε 2002 MS Visio format δεν θα υπαρχει  κανενα προβλημα.
Οσο αφορα στην σοβαροτητα και την αξιοπιστια του σεμιναριου Νικο νομιζω οτι θα αφησω εσενα να το κρινεις αυτο κατα την διαρκεια του σεμιναριου :-)