Φωτογραφία Γεώργιος ΚΟΥΤΣΑΥΤΑΚΗΣ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
από Γεώργιος ΚΟΥΤΣΑΥΤΑΚΗΣ - Tuesday, 22 November 2005, 9:54 AM
 

ΒΑΣΙΛΗ ΕΧΩ ΔΥΟ ΑΠΟΡΙΕΣ:

1.ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΒΑΘΜΟ ΣΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΘΑ ΠΑΤΑΜΕ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΚΑΤΕΒΑΣΟΥΜΕ ΣΤΟ PC ΜΑΣ ή ΘΑ ΤΗ ΞΑΝΑΦΟΡΤΩΝΟΥΜΕ;ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 11 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΚΑΙ ΞΑΝΑΦΟΡΤΩΣΑ ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΕΝΑ ΄΄ΚΕΝΟ ΑΡΧΕΙΟ΄΄ ΣΗΜΕΡΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...

2.ΚΑΘΕ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΘΑ ΔΙΑΡΚΕΙ ΔΥΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑΚΕΣ ΒΔΟΜΑΔΕΣ;ΕΤΣΙ ΘΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΟΥΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΟΥΜΕ ΤΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

 
Φωτογραφία Βασίλειος Νικολόπουλος
Απάντηση: ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
από Βασίλειος Νικολόπουλος - Tuesday, 22 November 2005, 10:23 AM
 

Αγαπητέ Γιώργο,

1. για το βαθμό στην εργασία δεν χρειάζεται να κατεβάσεις κάτι, όταν απλά θα πατάς το λινκ της εργασίας από το μενού της πρώτης ενότητας, θα σου εμφανίζεται (αφού την βαθμολογήσουμε καθώς τώρα δεν φαίνεται κάτι..) ο βαθμός σε ένα frame μαζί με το feedback μας (γραπτές παρατηρήσεις...). Ξαναφόρτωσε την εργασία σου την κανονική...επιτρέπεται η επανυποβολή οπότε μπορείτε να ανεβάζετε όσες φορές θέλετε εργασίες και ΄το σύστημα τις αντικαθιστά, απλά μέχρι το deadline...

2. Οι εκπαιδευτικές ενότητες είναι 7 πριν την τελική εργασία..ο ρυθμός θα ανέβει ούτως ή άλλως για τις επόμενες 4 ενότητες..και θα προλάβουμε :-) μέχρι τον προβλεπόμενο χρόνο (τέλη Ιανουαρίου 2006). Υπολογίστε ότι μέχρι τις 10 Ιανουαρίου θα σας έχουν ανατεθεί οι τελικές εργασίες για να δουλέψετε πάνω σε αυτές τουλάχιστον 3 εβδομάδες, πριν την τελική εξέταση στο CAD-CAM του Medialab στο ΕΜΠ, όπου θα γράψετε τεστ και θα μας παρουσιάσετε τις εργασίες σας (powerpoint) και θα εξεταστείτε προφορικά από εμάς και τον επιστημονικό υπεύθυνο καθηγητή κ. Λούμο...υπολογίστε αρχές Φεβρουαρίου..

Keep on in high impact :-)

Φωτογραφία ΛΙΛΗ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Απάντηση: ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
από ΛΙΛΗ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Tuesday, 22 November 2005, 3:54 PM
 

Εγώ βλέπω μόνο το βαθμό του κουΐζ και δεν βλέπω το βαθμό της εργασίας του Visio Είναι φυσιολογικό αυτό? Επίσης –θα ήθελα-αλλά δεν έχω χρόνο να ξανακάνω το τεστ (κουΐζ) για βελτίωση βαθμού πειράζει?

Την οποία έχω στείλει συμπιεσμένη

ευχαριστώ 

Λιλήwideeyes.gif

Φωτογραφία Βασίλειος Νικολόπουλος
Απάντηση: ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
από Βασίλειος Νικολόπουλος - Tuesday, 22 November 2005, 8:48 PM
 

Λιλή,

όπως είπα και πιο πάνω, βαθμός δεν φαίνεται ακόμα καθώς δεν τα έχουμε βαθμολογήσει ακόμα..θα φανεί μετά την βαθμολόγηση...

Επίσης, για το quiz προβλέπονται 2 προσπαθειες για τον καθένα, οπότε μπορείς να το ξανακάνεις για βελτίωση βαθμού