Φωτογραφία Κωνσταντίνος ΡΗΓΑΣ
Υποχρεώσεις 1ης Ενότητας
από Κωνσταντίνος ΡΗΓΑΣ - Wednesday, 24 May 2006, 3:04 PM
 

Μικρή βοήθεια για τις υποχρεώσεις μου για την 1η ενότητα. Οι υποχρεώσεις μου μέχρι και τις 30/5 είναι οι εξής:

  • Μελετώ τις σημειώσεις που μου στάλθηκαν στις ενότητες που μου έχουν υποδειχτεί και εμβαθύνω με τις σημειώσεις που μου παρέχονται σε μορφή αρχείων που μπορώ να κατεβάσω ή ως υπερσύνδεση
  • Αφού μελετήσω καλά και λύσω όποιες απορίες έχω από την συμμετοχή μου στο Forum του σεμιναρίου περιμένω μέχρι τις 25/5 όπου θα ανοίξει το Quiz στο οποίο πρέπει να απαντήσω σε 20 ερωτήσεις. Το περιθώριο για την συμμετοχή μου στο Quiz είναι από τις 25/5 μέχρι τις 30/5 στις ώρες που αναφέρονται.
  • Στο διάστημα αυτό και πριν τελειώσει η 1η ενότητα πρέπει να απαντήσω και στην ερώτηση που έχει τεθεί στο Forum από τον κύριο Μπούτα
  • Τέλος πρέπει να παραδώσω μέχρι και τις 30/5 την εργασία που θα υλοποιήσω με την βοήθεια του προγράμματος Vision

Παρακαλώ να με επιβεβαιώσετε ή να με διορθώσετε όπου χρειάζεται…

 
Φωτογραφία Βασίλειος Νικολόπουλος
Απάντηση: Υποχρεώσεις 1ης Ενότητας
από Βασίλειος Νικολόπουλος - Wednesday, 24 May 2006, 3:26 PM
 

Bingooooo big grin,

μπήκες στο νόημα..τα ίδια ισχύουν και για όλους αλλά και για τις επόμενες ενότητες !

Το deadline της εργασίας θα αλλάξει ασφαλώς, με το που θα πάρετε το serial του Visio..

Τέλος, στα Forums μπορεί να υπάρξουν και άλλες πρόσθετες ερωτήσεις (μέχρι 3 ανά ενότητα) από τους Εκπαιδευτές, που καλείστε πάντα να απαντάτε, αφού διαβάσετε..οι περισσότερες ερωτήσεις είναι κρίσεως καθώς εδώ δεν ήρθατε μόνο να αποστηθίσετε θεωρία αλλά ήρθατε να μάθετε να συνθέτετε, να μελετάτε και να σχεδιάζετε...