Φωτογραφία Γεώργιος ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
3η Συνάντηση μελών Group_D
από Γεώργιος ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ - Sunday, 22 April 2007, 10:12 PM
 

Την Κυριακή 22 Απριλίου,στις 5:00μμ,πραγματοποιήθηκε η συνάντηση μελών του σεμιναρίου GROUP_D.

Περισσότερες λεπτομέρειες στο επισυναπτόμενο αρχείο Word.

 
Φωτογραφία Δημήτριος ΓΚΟΜΟΖΙΑΣ
ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΕΟΡΤΗ
από Δημήτριος ΓΚΟΜΟΖΙΑΣ - Monday, 23 April 2007, 5:34 AM
 
ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ
Φωτογραφία Δομηνίκη - Μαρκησία ΡΟΥΓΓΕΡΗ
Απάντηση: ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΕΟΡΤΗ
από Δομηνίκη - Μαρκησία ΡΟΥΓΓΕΡΗ - Monday, 23 April 2007, 5:52 AM
 
Να ευχηθώ και εγώ με τη σειρά μου χρόνια πολλά σε όλους τους εορτάζοντες συναδέλφους. Με υγεία, αγάπη και ευτυχία.
Φωτογραφία Γιαννης ΣΠΥΡΑΤΟΣ
Απάντηση: ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΕΟΡΤΗ
από Γιαννης ΣΠΥΡΑΤΟΣ - Monday, 23 April 2007, 7:09 AM
 
Ευχομαι σε ολους τους εορταζοντες ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ,ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΚΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΥΓΕΙΑ.
Φωτογραφία Γεώργιος ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
Απάντηση: ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΕΟΡΤΗ
από Γεώργιος ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ - Monday, 23 April 2007, 7:33 AM
 

Kαλημέρα Αγαπητοί συνάδελφοι-συνφοιτητές,

να ευχηθώ και εγώ με τη σειρά μου χρόνια πολλά σε όλους τους εορτάζοντες,κάθε προσωπική και επαγγελματική επιτυχία καθώς και ανεξάντλητη υγεία για τήν επίτευξη των παραπάνω.

Φωτογραφία Παναγιώτης ΣΙΩΛΗΣ
Απάντηση: ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΕΟΡΤΗ
από Παναγιώτης ΣΙΩΛΗΣ - Monday, 23 April 2007, 7:59 AM
 
Σε όλους τους εορτάζοντες εύχομαι χρόνια πολλά με υγεία
Φωτογραφία Κωνσταντίνος ΠΑΤΕΛΗΣ
Απάντηση: 3η Συνάντηση μελών Group_D
από Κωνσταντίνος ΠΑΤΕΛΗΣ - Monday, 23 April 2007, 6:49 AM
 

Γιώργο,

Καλημέρα και από εμένα και πολλές ευχές γιά την ονομαστική σου εορτή.Εύχομαι προπαντός υγεία και ευτυχία και ότι άλλο επιθυμείς πραγματικά να πραγματοποιηθεί.

Οι φωτογραφίες που έβαλες,πολύ καλές και η συνάντηση ήταν άψογη.Εγώ προσωπικά το ευχαριστήθηκα πάρα πολύ που σας γνώρισα τους συναδέλφους του group 4, και τα είπαμε, καθώς επίσεις και τους εκπαιδευτές μας τον Κο Νικιλόπουλο και τον Κο Μπαρδη.

Εύχομαι επίσεις σε όλους τους Γιώργους και Γεωργίες χρόνια πολλά και ευτυχισμένα. 

Φωτογραφία Κωνσταντίνος Λάσκαρης
Απάντηση: 3η Συνάντηση μελών Group_D
από Κωνσταντίνος Λάσκαρης - Monday, 23 April 2007, 10:50 AM
 
Καλημέρα σε όλους και να ευχηθώ με τη σειρά μου τα Χρόνια Πολλά σε όλους τους εορτάζοντες σήμερα. Ο κάθε ένας, ας έχει υγεία και προσωπική ευτυχία, να δίνετε και να παίρνετε χαρά από τα αγαπημένα σας πρόσωπα.
Φωτογραφία Κωνσταντίνος Λάσκαρης
Απάντηση: 3η Συνάντηση μελών Group_D
από Κωνσταντίνος Λάσκαρης - Monday, 23 April 2007, 11:04 AM
 
Κων/νε καλημέρα. Τι μικρός που είναι ο κόσμος. Κάτι μας έλεγε ότι είχαμε συναντηθεί στο παρελθόν. Ναι Κων/νε είμασταν συνάδελφοι πριν 4 ή 5 χρόνια στη NETMED. Απίστευτο όμως αληθινό. Σου δίνω τις καλύτερες ευχές μου γι αυτά που επιθυμείς, με όλη μου την καρδιά. Ο παλιός σου συνάδελφος Κώστας (ΝΟΜΙΚΟ ΤΜΗΜΑ NETMED). Ελπίζω να το θυμήθηκες τώρα και εσύ....smile
Φωτογραφία Γεώργιος ΧΑΛΑΡΗΣ
Απάντηση: 3η Συνάντηση μελών Group_D
από Γεώργιος ΧΑΛΑΡΗΣ - Monday, 23 April 2007, 11:04 AM
 
Καλημέρα σε όλους και χρόνια πολλά σε όλα τα παιδιά του GROUP και στους Γιώργηδες.

Πέρασα καταπληκτικά με όλα τα παιδιά την Κυριακή ....εύχομαι να ξαναεπαναλυφθεί η συνάντηση .... αυτές οι ωραίες στιγμές πρέπει να μένουν και ο κύριος Βασιλειάδης τις αποτύπωσε με τον καλύτερο τρόπο .... Φιλαράκι να είσαι καλά και πολυχρονος

Εύχομαι σε όλους τους Γιώργηδες ΥΓΕΙΑ πάνω από όλα και όλα τα όνειρα τους και οι επιθυμίες τους να εκπληρωθούν Συντομα

Να ειστε καλά όλοι και πολλα φιλιά σε όλους ....!!!!
Φωτογραφία Κωνσταντίνος Λάσκαρης
Απάντηση: 3η Συνάντηση μελών Group_D
από Κωνσταντίνος Λάσκαρης - Monday, 23 April 2007, 12:01 PM
 

Γεώργιε χρόνια σου πολλά. Εκπληκτική δουλειά έκανες με τις φωτό, αλλά με εξέθεσες πιστεύω. Γι αυτό σε παρακαλώ φρόντισε στην επόμενη συνάντηση για ένα ρετουσάρισμα στην κοιλίτσα μουbig grin

Κ.

Φωτογραφία Χρήστος ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ
Απάντηση: 3η Συνάντηση μελών Group_D
από Χρήστος ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ - Monday, 23 April 2007, 12:02 PM
 
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ,ΥΓΕΙΑ , ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΚΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΓΙΩΡΓΗΔΕΣ. (ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΟΥΣ)
Φωτογραφία Ιωάννης - Αλέξανδρος ΒΛΑΧΟΣ
Απάντηση: 3η Συνάντηση μελών Group_D
από Ιωάννης - Αλέξανδρος ΒΛΑΧΟΣ - Monday, 23 April 2007, 5:22 PM
 
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΓΙΩΡΓΗΔΕΣ ΤΗΣ ''ΤΗΛΕΠΑΡΕΑΣ'' ΜΑΣ!!

Τις θερμοτερες και ειλικρινεστερες ευχες μου σε ολους οσους εορταζουν σημερα!
Δυστυχως δεν κατεστη δυνατο να παρεβρεθω στην (μοναδικη ειμαι σιγουρος) συναντηση ομως ανυπομονω για την επομενη, στην οποια ΣΙΓΟΥΡΑ θα ειμαι κι εγω εκει!

Χρονια πολλα και καλα και παλι και καλη μας συνεχεια στο σεμιναριο (φαγαμε τα μισαbig grin) !!!
Φωτογραφία Άγγελος Σαλιαγκόπουλος
Απάντηση: 3η Συνάντηση μελών Group_D
από Άγγελος Σαλιαγκόπουλος - Monday, 23 April 2007, 5:28 PM
 
Χρόνια Πολλά,
σε όλους τους Γιώργηδες με υγεία και κάθε ευτυχία..