Φωτογραφία Δομηνίκη - Μαρκησία ΡΟΥΓΓΕΡΗ
Ευχές
από Δομηνίκη - Μαρκησία ΡΟΥΓΓΕΡΗ - Monday, 21 May 2007, 5:56 AM
 
Χρόνια Πολλά σε όλους τους εορτάζοντες. Με υγεία, αγάπη και ευτυχία, να χαίρεστε τις οικογενειές σας και να σας χαίρονται όσοι σας αγαπούν.
 
Φωτογραφία Γεώργιος ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
Απάντηση: Ευχές
από Γεώργιος ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ - Monday, 21 May 2007, 6:33 AM
 

Καλημερα Αγαπητοι συναδελφοι,

τις θερμες μου ευχες σε ολους τους εορταζοντες Κωνσταντινους..για καθε ειδους επιτυχια σε επαγγελματικο και προσωπικο επιπεδο παντα με υγεια.

Φωτογραφία Κωνσταντίνος ΠΑΤΕΛΗΣ
Απάντηση: Ευχές
από Κωνσταντίνος ΠΑΤΕΛΗΣ - Monday, 21 May 2007, 6:47 AM
 

Γεώργιε,

Ευχαριστώ και πάλι γιά τις ευχές σου.Πραγματικά εύχομαι και εγώ να γίνει ότι είναι καλύτερο γιά τον κάθε άνθρωπο.Να τελειώσουμε με αυτήν την άσχημη κατάσταση με την σύζηγό μου και μετά Γιώργο θα ήθελα πάρα πολύ να βγούμε έξω όλοι μαζί και να το κάψουμε.Και πάλι χρόνια πολλά σε όλους τους Κωνσταντίνους και Ελένες.

Φωτογραφία Στέλιος Μερσινάς
Απάντηση: Ευχές
από Στέλιος Μερσινάς - Monday, 21 May 2007, 7:18 AM
 
Χρονια Πολλα και απο 'μενα σε ολους -ες οσες γιορταζουν σημερα.
Να ειναι παντα ευτυχισμενοι και παντα με υγεια.
Καλη επιτυχια στους προσωπικους και επαγγελματικους τους στοχους.
Φωτογραφία Κωνσταντίνος ΠΑΤΕΛΗΣ
Απάντηση: Ευχές
από Κωνσταντίνος ΠΑΤΕΛΗΣ - Monday, 21 May 2007, 12:16 PM
 

Κύριε Μερσινά,

Σας ευχαριστώ πολύ γιά τις ευχές σας και εύχομαι και εγώ με την σειρά μου υγεία και ευτυχία σε εσάς αλλά και σε όλους τους εορτάζοντες.

Φωτογραφία Κωνσταντίνος ΠΑΤΕΛΗΣ
Απάντηση: Ευχές
από Κωνσταντίνος ΠΑΤΕΛΗΣ - Monday, 21 May 2007, 6:41 AM
 

Δομηνίκη-Μαρκησία,

Καλή σου ημέρα είμαι ο συμφοιτητής σου στο group 4 o Kωνσταντίνος Πατέλης και ευχαριστώ πολύ γιά τις ευχές σου.Αντεύχομαι και εγώ χρόνια πολλά γιά όλους τους δικούς σου και προπαντός υγεία. Με το καλό να τελειώσουμε και να συναντηθούμε γιά καφέ όλοι οι συμφοιτητές του group 4 και να τα πούμε και από κοντά.

Φιλικά

Κωνσταντίνος

Φωτογραφία Γιαννης ΣΠΥΡΑΤΟΣ
Απάντηση: Ευχές
από Γιαννης ΣΠΥΡΑΤΟΣ - Monday, 21 May 2007, 6:45 AM
 

Κωσταντινε ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ και σε ολους τους εορταζοντες ευχομαι υγεια και ευτυχια

Φωτογραφία Κωνσταντίνος ΠΑΤΕΛΗΣ
Απάντηση: Ευχές
από Κωνσταντίνος ΠΑΤΕΛΗΣ - Monday, 21 May 2007, 6:50 AM
 
Γιάννη σε ευχαριστώ πολύ, μέσα από την καρδιά μου εύχομαι και εγώ γιά όλους και όλες τις εορτάζουσες Χρόνια πολλά προπαντός με υγεία.
Φωτογραφία Κωνσταντίνος Λάσκαρης
Απάντηση: Ευχές
από Κωνσταντίνος Λάσκαρης - Monday, 21 May 2007, 1:23 PM
 
Καλησπέρα Γιάννη, άσχετο, αλλά όταν μου στέλνεις μηνύματα μέσω του συστήματος, φρόντιζε να μην με έχεις block για να μπορώ να σου απαντήσω ο άμοιροςwide eyes
Φωτογραφία Γιαννης ΣΠΥΡΑΤΟΣ
Απάντηση: Block
από Γιαννης ΣΠΥΡΑΤΟΣ - Monday, 21 May 2007, 4:02 PM
 
Καλησπερα Κωσταντινε  ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ  και σου ευχομαι τα καλυτερα για σενα οσο για το block δεν εχω κατι παιρνω κανονικα απο αλλους τα μυνηματα.
Φωτογραφία Παναγιώτης ΣΙΩΛΗΣ
Απάντηση: Ευχές
από Παναγιώτης ΣΙΩΛΗΣ - Monday, 21 May 2007, 7:09 AM
 
Θα ήθελα και εγώ να ευχηθώ με την σειρά μου στους εορτάζοντες Χρόνια Πολλά  και προπαντώς Υγεία όλα τα άλλα έρχονται μόνα τους
Φωτογραφία Δημήτριος ΓΚΟΜΟΖΙΑΣ
Απάντηση: Ευχές
από Δημήτριος ΓΚΟΜΟΖΙΑΣ - Monday, 21 May 2007, 8:00 AM
 
Εύχομαι ολόψυχα σε όλους τους Εορτάζοντες και Εορτάζουσες Χρόνια Πολλά με Υγεία και κάθε Προσωπική και Επαγγελματική ευτυχία!!
Φωτογραφία Κωνσταντίνος Λάσκαρης
Απάντηση: Ευχές
από Κωνσταντίνος Λάσκαρης - Monday, 21 May 2007, 10:34 AM
 

Σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές σας και αντεύχομαι για τα δικά σας γνωστά και αγαπημένα πρόσωπα, τις καλύτερες ευχές μου

Φωτογραφία Χρήστος ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
Απάντηση: Ευχές
από Χρήστος ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ - Monday, 21 May 2007, 2:25 PM
 
Κώστα χρονια πολλά και από εμένα
(το κέρασμα σαφώς και το περιμένουμε cool )
Φωτογραφία Κωνσταντίνος Λάσκαρης
Απάντηση: Ευχές
από Κωνσταντίνος Λάσκαρης - Tuesday, 22 May 2007, 2:04 AM
 
Καλημέρα (καλό ξημέρωμα μάλλον) Χρήστο και σε ευχαριστώ. Εντός 40 ημερών το κέρασμα ισχύειbig grin
Φωτογραφία Ιωάννης - Αλέξανδρος ΒΛΑΧΟΣ
Απάντηση: Ευχές
από Ιωάννης - Αλέξανδρος ΒΛΑΧΟΣ - Monday, 21 May 2007, 9:06 PM
 
Με τη σειρά μου κι εγώ (πρέπει να είμαι και ο τελευταίος) να ευχηθώ σε ΟΛΟΥΣ τους εορτάζοντες ΥΓΕΙΑ, ευτυχία, χαρά και ένα καλό πτυχίο από το σεμινάριο!!!
Φωτογραφία Βασίλειος Νικολόπουλος
Απάντηση: Ευχές
από Βασίλειος Νικολόπουλος - Tuesday, 22 May 2007, 1:11 PM
 
Να ευχηθώ και εγώ Χρόνια Πολλά Κώστα και Κώστηδες με υγεία ! Όλα θα πάνε καλά :-)
Φωτογραφία Άγγελος Σαλιαγκόπουλος
Απάντηση: Ευχές
από Άγγελος Σαλιαγκόπουλος - Tuesday, 22 May 2007, 8:30 PM
 
Χρόνια Πολλά και από μένα σε όλους τους εορτάζοντες..έστω και καθυστερημένα...αλλά 40μέρες το γιορτάζουμε και παίρνουμε και τα κεράσματα;;;

Χρόνια Πολλά