Φωτογραφία Γεώργιος ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
4η συνάντηση μελών Group_D
από Γεώργιος ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ - Tuesday, 22 May 2007, 8:54 PM
 

Την Κυριακή 20 Mαίου,στις 7:00μμ,πραγματοποιήθηκε η 4η συνάντηση μελών του σεμιναρίου GROUP_D.

Περισσότερες λεπτομέρειες στο επισυναπτόμενο αρχείο Word.

 
Φωτογραφία Κωνσταντίνος ΠΑΤΕΛΗΣ
Απάντηση: 4η συνάντηση μελών Group_D
από Κωνσταντίνος ΠΑΤΕΛΗΣ - Wednesday, 23 May 2007, 9:18 AM
 

Καλημέρα Γεώργιε,

Δεν ξέρω τι λένε οι υπόλοιποι αλλά εγώ σου λέω μπράβο Γιώργο και μόνο που κάθεσαι και κάνεις τόση δουλειά με τις φωτογραφίες είσαι άξιος συνχαρητηρίων.Οφείλω δε να ομολογήσω ότι ήρθες με επαγγελματική μηχανή και φαίνεται αυτό στις φωτογραφίες. Σχετικά με αυτό που μου ανέφερες δεν σε έχω ξεχάσει, απλά θέλω λίγο χρόνο γιατί όπως σου είπα χρειάζεται να πάω στην Μονάδα Υποβρυχίων Καταστροφών. Επειδή θα είμαι νοσοκομείο πάλι αυτές τις ημέρες (γιά τον γνωστό λόγο της γυναίκας μου),μόλις μάθω θα σε ενημερώσω.

Χαιρετισμούς κωνσταντίνος

Φωτογραφία Γεώργιος ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
Απάντηση: 4η συνάντηση μελών Group_D
από Γεώργιος ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ - Wednesday, 23 May 2007, 9:44 AM
 

Καλημερα Κωνσταντινε.

σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια.Η φωτογραφια ειναι ενα απο τα χομπυ μου.Ο εξοπλισμος που ειδες ειναι τριετιας και ηδη θεωρειται ξεπερασμενος.

Σκεφτομαι την  Κυριακη 3 Ιουνιου,να κανουμε μια ακομα συναντηση.Ισως αποδειχτει ιδιατερα χρησιμη μιας και μπαινουμε συντομα στην τελικη ευθεια της διπλωματικης εργασιας.

Για το αλλο..με την ησυχια σου.Δεν επειγομαι.Οποτε βρεις τον καιρο και το θυμηθεις Κωνσταντινε.

Καλη συνεχεια.

Φωτογραφία Ιωάννης - Αλέξανδρος ΒΛΑΧΟΣ
Απάντηση: 4η συνάντηση μελών Group_D
από Ιωάννης - Αλέξανδρος ΒΛΑΧΟΣ - Wednesday, 23 May 2007, 11:35 AM
 
Αγαπητε Γιωργο,

ΜΠΡΑΒΟ!!!
Πολυ καλη δουλεια! Ωραια παρουσιαση και 'αφηγηση' (αν κ σε καποιες φωτο ειμαι με κλειστα ματιαsleepy) Ελπιζω να γινει η νεα συναντηση στις 03/06/07 που γραφεις πιο πανω. Θα χαρω να βρεθουμε ολοι! approve

Καλο σου μεσημερι!
Φωτογραφία Γεώργιος ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
Απάντηση: 4η συνάντηση μελών Group_D
από Γεώργιος ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ - Wednesday, 23 May 2007, 1:18 PM
 

Aγαπητε Ιωαννη,

Η συγκεκριμενη εργασια εγινε σχετικα γρηγορα,για να εχουμε να θυμομαστε κατι απο αυτες τις συναντησεις..

Το θεμα των "κλειστων ματιων" που αναφερεις,ηταν δυστυχως εναν λαθος timing της φωτογραφησης εκεινης της στιγμηςsurprise.

Θα χαρω να τα ξαναπουμε απο κοντα στην επομενη συναντηση των πιστων μελων smileτου Group_D.

Ευχαριστω για τα θετικα σχολια.

Καλο απογευμα.

Φωτογραφία Ιωάννης - Αλέξανδρος ΒΛΑΧΟΣ
Απάντηση: 4η συνάντηση μελών Group_D
από Ιωάννης - Αλέξανδρος ΒΛΑΧΟΣ - Thursday, 24 May 2007, 1:36 PM
 
Αγαπητε Γιωργο καλησπερα, φυσικα αστειευομουν για τα ματια που ανεφερα! Κι εγω θα χαρω να τα ξαναπουμε απο κοντα και μαλιστα περισσοτεροι αυτη τη φορα! Καλο σου απογευμα!