Φωτογραφία Ελευθερία ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
Καλοκαιρακι! & Εργασια?
από Ελευθερία ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - Friday, 9 July 2010, 9:44 AM
 
Καλημέρα!! Τωρα που ειδαμε και την τελευταια εργασια και ενοψη διακοπων(επιτελους!!) αναρωτιομουν αν θα γινει η συναντηση για αποριες (ή μηπως ειναι ακομα νωρις , υποθετω κανεις δεν εχει αρχισει ακομα να ασχολειται....) και αν θα υπαρχει η δυνατοτητα μεσω του forum να λυνουμε αποριες και να συζηταμε ... (ή θα λειπουν ολοι..)
Για οσους φευγουν συντομα ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ & ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ !big grin
για τους υπολοιπους ..ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ! cool  (..θα ρθει και η σειρα μας)
 
Φωτογραφία Γεώργιος Παπαγεωργάκης
Απάντηση: Καλοκαιρακι! & Εργασια?
από Γεώργιος Παπαγεωργάκης - Friday, 9 July 2010, 12:38 PM
 
Και εγω την ιδια απορια εχω. Επισης ηρθε καπως αποτομα και εχει και πολυ υλικο να διαβασουμε... Δεν ξερω απο που να ξεκινησω και τι να γραψω στο project. black eye
Φωτογραφία Κωνσταντίνος ΔΑΛΙΕΤΟΣ
Απάντηση: Καλοκαιρακι! & Εργασια?
από Κωνσταντίνος ΔΑΛΙΕΤΟΣ - Friday, 9 July 2010, 8:49 PM
 
το αυτό κι από εμένα....
Φωτογραφία Γεώργιος ΚΑΡΑΤΖΑΣ
Απάντηση: Καλοκαιρακι! & Εργασια?
από Γεώργιος ΚΑΡΑΤΖΑΣ - Tuesday, 13 July 2010, 2:41 PM
 

Καλησπέρα,

είδα οτι είπαμε για συνάντηση το Σάββατο 17/7. Δυστυχώς αυτή την ημέρα δεν θα μπορώ να παραβρεθώ. Ήξερα οτι θα είναι δύσκολο να μπορούν όλοι. Αν αλλάξει κάτι...

Φωτογραφία Γεώργιος Παπαγεωργάκης
Απάντηση: Καλοκαιρακι! & Εργασια?
από Γεώργιος Παπαγεωργάκης - Tuesday, 13 July 2010, 5:49 PM
 
Υπάρχει περίπτωση να αλλάξει η ημερομηνία συνάντησης? Καθημερινές δεν γίνετε?

ΥΓ: Οι τελευταίες ενότητες έχουν πολλά pdf για διαβασμα... Ακόμα δεν μπορώ να βγάλω άκρη για την τελική εργασία. Τι θα γράφουμε 10 σελιδες? Πρέπει να αναλύσουμε πχ τις ρυθμίσεις στο λειτουργικό σύστημα, τα settings του email server κλπ?
Φωτογραφία Σωτήριος Μπούτας
Απάντηση: Καλοκαιρακι! & Εργασια?
από Σωτήριος Μπούτας - Wednesday, 14 July 2010, 4:46 AM
 
Καλημέρα σε όλους. Για αυτό το λόγο κάνουμε τη συνάντηση για να λύσουμε ότι απορίες έχετε σχετικά με την τελική εργασία. Αυτή μπορεί να είναι μία μελέτη δικτύου για μία μεγάλη εταιρία με βάση το όσα έχετε μάθει μέχρι τώρα μέσα από αυτό το σεμινάριο αλλά και με δική σας έρευνα και επιπλέον διάβασμα. Δεν υπάρχουν προαπαιτούμενα, απλά θέλουμε να δούμε τον τρόπο σκέψης και την προσέγγιση του καθενός στο συγκεκριμένο πρόβλημα. Εσείς θα δημιουργήσετε το σενάριο με τις υποτιθέμενες ανάγκες της εταιρίας τόσο για τις προσωπικές όσο και για την παροχή υπηρεσιών προς τρίτους, όσον αφορά τη δικτύωσή της.
Φωτογραφία Ιάκωβος ΜΠΙΤΣΑΚΗΣ
Απάντηση: Καλοκαιρακι! & Εργασια?
από Ιάκωβος ΜΠΙΤΣΑΚΗΣ - Wednesday, 14 July 2010, 6:30 AM
 
Το Σάββατο είναι μια καλή ιδέα ιδιαίτερα για όσους εργάζονται. Ελπίζω το κυλικείο να λειτουργεί για να μη χάσουμε και τον καφέ που λέγαμε.....big grin
Φωτογραφία Σωτήριος Μπούτας
Απάντηση: Καλοκαιρακι! & Εργασια?
από Σωτήριος Μπούτας - Wednesday, 14 July 2010, 8:16 AM
 

Θα έχουμε καφεδάκι και τα σχετικά, μην ανησυχείτε. Η συνάντηση ισχύει για αυτό το Σάββατο 17/7 όπως είπαμε και δε μπορεί να αλλάξει. Είναι το τελευταίο Σάββατο του καλοκαιριού που θα είμαστε όλη η ομάδα των εκπαιδευτών εδώ, καθώς μετά θα λείπουμε οι περισσότεροι. Καλό είναι να παρευρεθείτε όλοι. Όσοι δεν μπορείτε θα μας λέτε τις απορίες σας μέσω του forum, αλλά και emails. Για αυτό εξάλλου δόθηκε αυτή η μεγάλη παράταση για την υποβολή της εργασίας για να έχετε χρόνο να τη δουλέψετε με την ησυχία σας.

Φωτογραφία Γεώργιος Παπαγεωργάκης
Απάντηση: Καλοκαιρακι! & Εργασια?
από Γεώργιος Παπαγεωργάκης - Wednesday, 14 July 2010, 8:27 AM
 
Υπάρχει περίπτωση να γίνει λίγο αργότερα η συνάντηση? πχ κατα τις 12 με 1 το μεσιμεράκι? Θα ήθελα να έρθω αλλά εχω κατι υποχρεώσεις το πρωί. :/
Φωτογραφία Σωτήριος Μπούτας
Απάντηση: Καλοκαιρακι! & Εργασια?
από Σωτήριος Μπούτας - Wednesday, 14 July 2010, 9:32 AM
 
Γιώργο δεν μπορούμε να το κάνουμε πιο αργά γιατί δε νομίζω να μπορέσουν πολλοί να μείνουν. Υπολογίζω όμως να είμαστε εκεί μέχρι τις 14:00. Στην αρχή θα μιλήσουμε γενικά για τα δίκτυα, και  θα συζητήσουμε πιθανές απορίες που μπορεί να έχετε και στη συνέχεια για την τελική εργασία ώστε να προλάβεις και εσύ αν έρθεις κατά τις 12.
Φωτογραφία Γεώργιος Παπαγεωργάκης
Απάντηση: Καλοκαιρακι! & Εργασια?
από Γεώργιος Παπαγεωργάκης - Wednesday, 14 July 2010, 6:43 PM
 
θα κοιτάξω να έρθω κατά τις 12:30-13:00. Αν παει πιο αργά θα το αφήσω... :/
Φωτογραφία Κωνσταντίνος ΔΑΛΙΕΤΟΣ
Απάντηση: Καλοκαιρακι! & Εργασια?
από Κωνσταντίνος ΔΑΛΙΕΤΟΣ - Thursday, 15 July 2010, 7:21 PM
 
εγώ δυστυχώς είμαι πολύ μακριά και δεν θα έχω και άδεια......