Φωτογραφία Παρασκευή Μπάρκα
Αξιολόγηση Σεμιναρίου
από Παρασκευή Μπάρκα - Monday, 3 September 2012, 8:16 AM
 

Φτάνοντας στο φινάλε, οφείλω να σας ευχαριστήσω για τις επαρκείς γνώσεις που μου μεταδώσατε πάνω στο κομμάτι του προγραμματισμού με php γλώσσα & mysql. Έλαβα βασικές γνώσεις σε θέματα δυναμικών εφαρμογών, τα οποία θεωρώ ότι θα σταθούν αρωγοί στην μετέπειτα επαγγελματική μου δράση. Διαδραματισαν αυτές οι εκπαιδευτικές εβδομάδες ρόλο πρωταγωνιστικό για τη μάθησή μου και χαίρομαι ιδιαίτερα! Απο τις ανωτέρω αναφορές μου κατανοήσατε πλήρως ότι έμεινα ευχαριστημένη. Θεωρώ ότι υπήρχε αντίκρισμα του χρηματικού ποσου που διέθεσα καθώς και του χρόνου που αφιέρωσα για την ποιότητα των γνώσεων που έλαβα. Πιστεύω πως το σεμινάριο παρέχει πλήρως την βασική εξειδίκευση που απαιτείται και μάλιστα και σε ενδιαφερόμενους όπου το αντικείμενο ενασχόλησής τους είναι διαφορετικό της εφαρμοσμένης πληροφορικής! Ως κάποια πρόταση, θα σημείωνα κάποιο πρόγραμμα καθώς και την αντίστοιχη μεθοδολογία του για δημιουργία e-shop, πχ το magento.(...)δεν ξέρω τον τρόπο αλλά σας προτείνω να το ελέγχατε-νομίζω ότι βρίσκοντας κάποια μεθοδολογία, θα έβρισκε σοβαρό και μεγάλο ενδιαφέρον για το κοινό σας! Επιπρόσθετα θα θελα να σας προτάσω την ιδέα να κρατάτε τα email παλαιών προσώπων που περνούν από το εργαστήριό σας και να μας ενημερώνετε για τυχόν νέες ενέργειες σας, σεμινάρια, ημερίδες, γενικές δραστηριότητες στις οποίες θα μπορούμε να συμετέχουμε ή απλά να βρισκόμαστε.
άριστη ποιότητα γνώσεων,
αντάξιο των προσδοκιών,
άμεση τεχνική υποστήριξη,
μεταδοτικότητα & οργανωμένες πληροφορίες,
ευρύ φάσμα εξειδικευμένης μάθησης,
άξιοι συνεργασίας.

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!

Διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου:pmparka@gmail.com Πατήστε εδώ για να απενεργοποιήσετε την αποστολή όλων των email σε αυτήν τη διεύθυνση